Podmínky pro přijetí starých dílů / Vrácení kauce

Pro splnění podmínek pro přijetí vrácené části / starého dílu  a uznání zálohy, je nutné k vrácení plné vratné kauce odeslat totožný starý protikus. Díl musí mít stejné označení (nebo mít záměnné číslo, které je dostupné u každého repasovaného dílu k nahlédnutí).

Upozornění: Při vrácení protikus, který nebude splňovat podmínku výše, nebude Vám vratná kauce uznána a za díl Vám bude nabídnuta výkupní cena.

Poškození dílu / Důvody pro zamítnutí

Aby nebylo přistoupeno ke srážce z vratné kauce a nebo k úplnému zamítnutí, nesmí být starý díl mechanicky poškozen (např. prasklé tělo turbodmychadla, otlučený korpus čerpadla, v nadměrné míře narušené tělo vystřikovače, hrubé poškození hladkého povrchu vstřikovače apod). Vratný díl musí být kompletní, tedy ve stavu dodaného repasovaného dílu, včetně zátek a těsnění (servopohon, serva čerpadla) a musí se otáčet (platí pro startér, alternátor, servo čerpadlo). Ovšem předpokládá se, že starý díl nemusí být funkční (netěsnosti, ložiska, uhlíky, vadné elektronické aktuátory turbodmychadel atd.).

All in one