Turbodmychadlo Citroen Jumper 2.2 HDI 120 88kW 4HV PSA

(Hodnocení: 1)

Original price was: 9.600 Kč.Current price is: 7.800 Kč. s DPH

Dodací údaje

Doprava Dotaz na produkt
  • Citroen Jumper 2.2 HDI 120
  • Motor: 4HV PSA
  • Obsah: 2198 ccm
  • Výkon: 88 kW
  • Výroba: od ledna 2006

Turbodmychadlo má zcela nové vnitřní díly

    

Katalogové číslo: 49131-05212 Kategorie: , , Štítky: , ,

Popis

Repas turbo Citroen Jumper 2.2 HDI 120 88kW 4HV PSA

Turbodmychadlo Citroen Jumper 2.2 HDI 120 88kW s motorem 4HV PSA se zárukou 2 roky. Turbodmychadlo je po celkové generální opravě.

Toto jsou možná označení turbodmychadla:

49131-05212, 49131-05210, 0375K7

Dostupnost turbodmychadla Mitsubishi 49131-05210 / 0375K7

Turbo Mitsubishi 49131-05210, 0375K7 je dodáváno kompletně repasováno ve stavu jako originální díl. Turbo Mitsubishi 49131-05210, 0375K7 je od nás dodáváno vždy kompletní a to s verzemi Wastegate a také VTG včetně ovládací skříně nebo servomotoru. Nastavení turbodmychadla je již provedeno při provedení opravy turbodmychadla. Řídicí skříně jsou nastaveny na své požadované hodnoty a elektrické servomotory jsou kalibrovány dle požadavků výrobce. Turbodmychadlo je tak připraveno k montáži na motor.

Turbo Mitsubishi pro Citroën Jumper 2.2 HDI 120 88kW 4HV PSA oprava nebo výměnný způsob

Příčiny poruchy turbodmychadla pro vůz Citroën Jumper typ motoru 4HV PSA jsou velmi rozsáhlé. V oblasti plnícího tlaku turbodmychadla Citroen Jumper 2.2 HDI s výkonem 88kW často dochází ke ztrátám oleje a netěsným hadicím. Poškození nebo opotřebení VTG / VNT seřízení výfukového turbodmychadla Citroën Jumper je častější u dieselových vozidel. To vede k neočekávanému vypnutí motoru při zatížení (tzv. Nouzový režim). Kvůli této chybě je pak Citroen Jumper 2.2 HDI 88kW 4HV PSA v nouzovém režimu a nemůže již dostatečně akcelerovat.

Jak identifikovat turbo pro vůz Citroën Jumper 2.2HDI?

Jak poznám správné turbodmychadlo? Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob je porovnání čísel z typového štítku přímo na turbodmychadle. Ten neomylně obsahuje všechny údaje, které potřebujete k bezpečné identifikaci. Nejste si jisti, které turbodmychadlo pro váš vůz Citroën Jumper je vhodné? To není problém. Rádi za vás převezmeme identifikaci turbodmychadla. Zašlete nám prosím kopii registrace vozidla (VIN kód) nebo fotografii typového štítku turbodmychadla.

Časté otázky když chci koupit turbo

V případě, že jste rozhodnuti koupit turbodmychadlo u nás, tak zde máme pro vás připraveny možné dotazy, které se týkají zakoupení turbodmychadla a celého procesu při výměnném způsobu.

Záruka je vždy 2 roky

Pokud máme turbodmychadlo hotové pro odeslání, tak turbodmychadlo obdržíte zpravidla druhý den. Pokud turbo máme skladem před generální opravou, tak turbo můžete mít již do 48 hodin.

Ano turbodmychadlo je řádně nastaveno na požadované výrobní hodnoty, které jsou předepsány výrobcem pro bezpečný provoz celého vozu.

Vratná záloha je finanční obnos ve výši 1500 Kč, který bude vrácen zpět na účet zákazníka hned po obdržení poškozeného turba naším servisem. Veškeré potřebné informace dostanete  společně s turbodmychadlem v balení. 

Ano turbodmychadlo od nás obdržíte kompletní a připraveno pro montáž na motor. 

Ano turbodmychadlo bude kompletní i se svody

Porucha turbodmychadla - možné známky

Zde uvádíme možné známky, které jsou klasické při poruše turbodmychadla. Tyto známky se můžou projevit v podobách od ztráty výkonu motoru až po pískání turbodmychadla.

Vaše turbo je pravděpodobně poškozené pokud máte některé z těchto známek projevení:

Výměna turbodmychadla Citroën Jumper

V balení společně s turbem od nás obdržíte také montážní návod, který je potřeba dodržovat pro správnou funkci turbodmychadla a také pro splnění podmínek pro dodržení záručních podmínek. Při montáži je nutné postupovat opravdu dle přesně dodaného postupu.

Při výměně turbodmychadla je potřeba hlavně: Vyměnit všechny vadné díly a potrubí kolem turbodmychadla a také vyměnit olej v motoru. Je povinné vyměnit přívodní potrubí oleje. Je nezbytné, aby potrubí plnicího tlaku bylo v perfektním stavu, aby nedošlo k přetáčení turbodmychadla. Vyměňte všechna požadovaná těsnění, která se nacházejí v sadě těsnění turbodmychadla. Pomocí olejničky naplňte olejový otvor na turbodmychadle olejem. Při montáži dodržujte také montážní návod výrobce.

Chtěli byste si koupit toto turbodmychadlo nebo potřebujete pomoci s výběrem správného turbodmychadla pro vaše vozidlo? Kontaktujte nás pomocí našeho poptávkového formuláře nebo nám zavolejte

Kvalitní Turbodmychadlo od turboprofi

Při opravách turbodmychadel používáme výhradně kvalitní náhradní díly

Další informace

Výrobce vozidla

Typ vozu

Obsah motoru

Výkon

Typ motoru

Rok výroby

Číslo turba

49131-05212, 49131-05210, 0375K7

Typ regulace

OE výrobce

Stav

Repasované turbodmychadlo

1 recenze Turbodmychadlo Citroen Jumper 2.2 HDI 120 88kW 4HV PSA

  1. admin

    Turbo se zárukou 2 roky. Podívejte se na recenze na Google.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *