Čištění DPF filtru Iveco Daily

(Hodnocení: 1)

4.700  s DPH

Dodací údaje

Doprava Dotaz na produkt

DPF čištění pro dodávky Iveco Daily. Filtr DPF si u vás vyzvedneme a po vyčištění doručíme zpět. Doprava je u nás zdarma.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: DPFIVECO Kategorie:

Popis

Vyčistíme váš DPF filtr pro vaše Iveco Daily

Váš DPF filtr z vozidla Iveco Daily vyčistíme s účinností 99%. V případě zájmu si u vás filtr vyzvedneme a po vyčištění doručíme zpět. 

Každý DPF filtr je podroben důkladnému čistícímu procesu a přísnému kontrolnímu procesu. Jsme profesionálně vyškolený personál pro tuto činnost a pracujeme na speciálních strojích určených k čištění DPF / FAP filtrů. Po čištění je k filtru vystaven zkušební protokol.

Stroj na čištění DPF
DPF pro čištění

Co je DPF filtr?

Filtr pevných částic (hovorově také jako DPF – Význam přejat z anglického: Diesel Particulate Filter) jedná se o zařízení, které odstraňuje karcinogenní, velmi jemné prachové částice z výfukových plynů vozidel s naftovým motorem. Systém DPF funguje na principu zachytávání pevných částic (PM – Particulate Matter) na porézním materiálu polo průchodných kanálků filtru. Filtr je čištěn spálením sazí zachycených sítkem – úplným nebo na částice menší, které sítkem projdou – vysokou teplotou, které je dosaženo dvěma způsoby, pasivní nebo aktivní regenerací. Filtr je často používán pro dosažení příslušné úrovně emisí ve spojení s úpravou výfukových plynů technologií EGR, kde může být kombinován s DOC (Diesel Oxidation Catalyst).

DPF filtr se tak používáním znečišťuje a je vyžadováno vyčištění DPF filtru.

Před a Po DPF čištění

Další informace

Čištění DPF filtru

Pro dodávky Iveco Daily

Účinnost čištění

99%

Záruka

2 roky

1 recenze Čištění DPF filtru Iveco Daily

  1. admin

    Čištění DPF filtru Iveco Daily profi. Podívejte se na naše Google recenze.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…